KONST / Litografier / Färglitografi 11754170
nr 1175 4170
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Östermalmshallen. Signerad, numrerad HC 18/38. 38x54 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
måndag 16 april 2018
kl 19:44:04
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö